bielik-drony

FILMOWANIE Z POWIETRZA

Bielik-Drony to produkcja filmowa z powietrza, czyli filmowanie z drona za pomocą wysokiej klasy kamer, które gwarantują najwyższą jakość naszych nagrań. Nasze ujęcia z powietrza wykorzystywane są zarówno do produkcji kinowych, telewizyjnych jak i do teledysków, filmów promocyjnych oraz reklam. Oferujemy nie tylko surowy materiał ale również montaż filmów.

Filmy z drona

Filmujemy obiekty sportowe, architekturę miasta oraz krajobrazy. Uwieczniamy wydarzenia sportowe, eventy, koncerty . Dzięki doświadczeniu naszych pilotów i operatorów tworzymy płynne i estetyczne ujęcia.  Latamy również w trudnych warunkach (mgła, silny wiatr, przy liniach wysokiego napięcia) oraz potrafimy działać szybko i reagować na bieżąco np. przy nagrywaniu wydarzeń bądź transmisji na żywo. Możesz zlecić nam wykonanie konkretnych ujęć oraz brać czynny udział w ich powstawaniu. Klient ma dostęp do monitora poglądowego, na którym wyświetla się obraz na żywo i na bieżąco może przekazywać operatorowi swoje uwagi.  Jesteśmy częścią firmy Bielik-Studio. Jeśli jesteś zainteresowany kompleksową produkcją filmową zapraszamy na stronę Bielik-Studio . Poniżej kompilacja naszych ujęć z lotu ptaka.

Odtwórz wideo

ZOBACZ NASZE POZOSTAŁE FILMY Z DRONA​

Ciekawe ujęcia z lotu ptaka wzbogacą każdą produkcję filmową pod względem estetycznym, wizerunkowym oraz marketingowym. Dzięki profesjonalnym kamerom i obiektywom uzyskujemy najlepszą jakość nawet po zmroku – obraz z drona jest bez zaszumień, posiada wysoką głębię czerni i przestrzeń kolorów. Filmowanie dronem jest naszą pasją. Największą satysfakcją jest dla nas 100% zadowolenie klienta. Skontaktuj się z nami a wyjaśnimy wszystko szczegółowo i odpowiemy na każde pytanie. 

Play Video about Panorama-lodz-zdjecie-z-drona-zlotu-ptaka-bielikdrony-bielikstudio-transmisja-online-streaming-na-zywo
Play Video about Film inwestycyjny z drona
Play Video about Profesjonalne filmy z drona.
Play Video about Architektura Wrocławia z drona.
Play Video about Filmy z drona łódzkie - bielikdrony
Play Video about Film z drona pokazujący budowę autostrady z drona
© Copyright 2022 Bielik-Drony - All Rights Reserved