Fotografia z lotu ptaka

Fotografia z drona
Bielik-Drony

W Bielik-Drony połączyliśmy pasję do fotografii oraz zamiłowanie do dronów, dzięki czemu wyspecjalizowaliśmy się z szeroko pojętej Fotografii z drona.

Na zdjęciu brama miasta łódź

Fotografia architektury

Oferujemy wysokiej jakości zdjęcia z drona o dużym rozmiarze, dzięki czemu można je kolportować również na wydrukach wielkoformatowych. Klient otrzymuje surowe pliki RAW bądź poddane autorskiej  obróbce jpg. Zdjęcia z uwagi na wielkość można wielokrotnie przybliżać, dzięki czemu możemy dostrzec najmniejsze detale konstrukcji. Fotografia z drona staje się świetnym narzędziem do przedstawienia szeroko rozumianej architektury w jej pełnym wydaniu. Zdjęcia z drona będą idealnym narzędziem marketingowym w folderach, blogach, portfolio oraz kalendarzach i innych reklamach. 

na zdjęciu cabo da roca w portugalii

Fotografia krajobrazu

Wykonujemy zdjęcia szerokokątne, panoramiczne, panoramę 360. Ujęcia z lotu ptaka są wykorzystywane do reklamy miast, kurortów, biur podróży, hoteli.  Fotografię z drona można wykorzystać na stronach www, w folderach, ulotkach, książkach, czasopismach, blogu, a nawet wielkich banerach. Nasze zdjęcia z drona cechuje wysoka jakość, dzięki czemu można uzyskać wyjątkowe efekty. 

Rynek Sieradz podczas open hair festival

Fotografia eventowa

Wykonujemy zdjęcia z przeróżnych wydarzeń takich jak koncerty, pikniki firmowe, konferencje, wydarzenia sportowe. Nasze drony są szybkie i zwrotnie co umożliwia nam wykonanie niepowtarzalnych i efektownych zdjęć. Nasze fotografie są wyjątkowe, atrakcyjne pod względem marketingowym oraz ukazują to, co najpiękniejsze. 

Na zdjęciu stadion łks łódź

Fotografia budowlana

Fotografujemy budowy, obiekty, trasy z każdej perspektywy. Nasze zdjęcia cechują się dużą dokładnością, co ułatwia analizę wykonywanych prac. Fotografia z drona będzie dokładną dokumentacją budowy a także idealną wizytówką firmy. Dzięki zastosowaniu specjalnych sensorów nasze drony mogą bezpiecznie poruszać się po budowie w otoczeniu dźwigów, sieci transmisyjnych oraz słupów wysokiego napięcia. 

Na zdjęciu Stajnia Jednorożców Łódź

Fotografia nocna

Oferujemy wysokiej jakości zdjęcia nocne. Za sprawą innowacyjnych matryc naszych aparatów oraz kamer jesteśmy w stanie uzyskać obrazy bez zaszumień, przy zachowaniu pełnego odwzorowania kolorów. Nasze fotografie cechuje wysoka głębia czerni i przestrzeń kolorów. Fotografia z drona idealnie ukaże piękno budynków nocą, instalacji świetlnych (np. podczas festiwalu świateł),a także arterii miejskich.

© Copyright 2020 Bielik-Drony - All Rights Reserved