NIepowtarzalne ujęcia

Transmisja live
z drona -
streaming online

Transmisja FullHD na żywo obrazu z drona do internetu, telewizji bądź na ekran ledowy. Gwarantujemy wyjątkowe i płynne ujęcia oraz daleki zasięg transmisji. Oferujemy streaming na Youtube, Facebook lub dedykowany serwer. Transmisja live z drona doda wydarzeniu dodatkowego efektu. 

lodzkie-lodz-z-drona-filmowanie-fotografia-z-lotu-ptaka-bieliktudio-2-transmisja-online-streaming-na-zywo
Odtwórz wideo

Przykład transmisji na żywo

Transmisja na telebim streaming online

Zrealizujemy streaming na żywo z każdego wydarzenia. Transmisja live pozwoli Ci przedstawić obraz szerszej publiczności podczas koncertów, wydarzeń sportowych, uroczystości, pokazów oraz eventów. Przesyłamy obraz z drona w rozdzielczości FullHD na media społecznościowe, aplikacje, programy klienta. Wykonujemy stream na ekrany ledowe, do wozów transmisyjnych. Streaming na żywo z drona może odmienić wizerunek Twojej firmy w internecie. Są to narzędzia innowacyjne, kreujące nowe trendy. Każdy dobrze zna transmisje na żywo z telewizji, telefonu, kamerki internetowej, kamery filmowej. Transmisja z lotu ptaka dodaje efekt wow! Ujęcia z innej perspektywy wzbogacą twoje wydarzenie. Jeśli interesuje Cię realizacja transmisji na żywo z kamer naziemnych odwiedź Bielik-Studio

nasze usługi

Rodzaje transmisji live z drona

Przesyłamy obraz z drona w dowolne miejsce jakie potrzebujesz. Wykonamy stream na facebook’a, Youtube, Instagram, dowolny serwer, ekran ledowy, komputer, monitor. Działamy na terenie całej Polski, ale najczęściej można nas znaleźć w takich miastach jak Łódź, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Sopot, Gdynia.

Streaming online z drona

Przesyłanie obrazu z drona do telewizji

Transmisja live na ekran ledowy

Odtwórz wideo

nowe możliwości

Transmisja na żywo w Twoim zasięgu!

Wszystkie zlecenia rozpatrujemy indywidualnie. Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie wyjaśnimy wszystkie pytania, wątpliwości oraz przedstawimy ofertę        i cennik naszych. 

© Copyright 2022 Bielik-Drony - All Rights Reserved