dlaczego my?

bielikdrony - profesjonalne usługi dronami

O NAS

BIELIK-DRONY
Tylko profesjonalne uslugi

Jesteśmy grupą profesjonalistów i pasjonatów, dla których najwyższą wartością jest zadowolenie klienta a także satysfakcja z wykonanej pracy. Zajmujemy się kompleksowym wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych (UAV). Wykonujemy filmy oraz zdjęcia z drona przy zachowaniu ich pełnej estetyki. Przeprowadzamy inspekcje dronem, pomiary jakości powietrza oraz analizę termowizyjną. Realizujemy transmisje online. 

Filmy z drona Łódź
Profesjonalne drony Warszawa - bielikdrony
Inspekcje budowlane z drona - bielikdrony
Pomiary jakości powietrza Łódź
nasze drony

Latamy Profesjonalnymi Dronami

Nasi klienci cenią nas przede wszystkim za podejmowanie się trudnych zadań przy zachowaniu bezpieczeństwa. Nasi piloci UAV są doświadczeni i przeszkoleni w lataniu w ciężkich warunkach tj. silny wiatr, mgła niedostępny teren, gęsta zabudowa, linie wysokiego napięcia.  Nasze drony wyposażone są  w szereg czujników oraz kamer FPV, dzięki którym możemy wykonywać loty w ciągu dnia jak i w nocy (BVLOS). Latamy nie tylko w otwartej przestrzeni, ale również w halach, fabrykach, elektrowniach. Wszystkie loty wykonujemy z zachowaniem obowiązującego prawa. Nasi piloci posiadają uprawnienia VLOS oraz BVLOS. Posiadamy niezbędne ubezpieczenie OC. 

bielikdrony-usługidronem-zlotuptaka-zpowietrza-filmowanie-inspekcje-transmisjaonline-lodz-warszawa-5

Najwyższa jakość zdjęć I filmów

O NAS

Oferujemy jakość 6K, 5K oraz 4K, CinemaDNG RAW, Apple ProPes. Nasze zdjęcia zapisywane są w formacie RAW, tak by przy obróbce można było uzyskać najlepszy efekt. Po naszej stronie jest również montaż filmów oraz postprodukcja zdjęć.

Obsługiwane obszary

Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski oraz za granicą. Najczęściej obsługujemy woj. łódzkie i mazowieckie. Często gościmy w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie oraz na terenie Trójmiasta. Na życzenie klienta chętnie udamy się na inny kraniec Świata.

bielikdrony-usługidronem-zlotuptaka-zpowietrza-filmowanie-inspekcje-transmisjaonline-lodz-warszawa-bielikstudio-damianrahman-angelablaszczyk-polska
© Copyright 2020 Bielik-Drony - All Rights Reserved