bielik-drony

Usługi dronem

W Bielik-Drony oferujemy profesjonalne usługi dronem. Zajmujemy się kompleksowym wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych (UAV).

Filmy z drona

Wykonujemy niestendardowe ujęcia z powietrza w jakości 6K, 5K i 4K w formatach CinemaDNG RAW, Apple ProRes, MOV oraz MP4. To wszystko dzięki zastosowaniu profesjonalnych kamer umieszczonych na naszych dronach.

Odtwórz wideo

Fotografia z drona

Oferujemy wysokiej jakości fotografię z lotu ptaka zarówno w dzień jak i w nocy. Posiadamy szeroką gamę obiektywów, dzięki którym nasze zdjęcia z powietrza znajdują wiele zastosowań. Wysoka rozdzielczość fotografii umożliwia tworzenie wydruków wielkoformatowych, rollupów czy banerów.

Termowizja

Prowadzimy pomiary temperatury obiektów, ludzi, zwierząt, instalacji fotowoltanicznych, instalacji elektrycznych, ciągów ciepłowniczych. Prowadzimy poszukiwania ludzi oraz zwierząt i mienia ruchomego. Obserwujemy wegetacje roślin

Transmisja live streaming online

Transmitujemy obraz na żywo z naszych dronów do wozów transmisyjnych, na ekrany ledowe, telebimy oraz na portale społecznościowe jak YT, FB lub prywatne serwery klienta.

Inspekcje dronem

Wykonujemy dokumentację fotograficzną oraz filmową obiektów, budynków, infrastruktury z dokładnym odwzorowaniem szczegółów

Pomiary jakości powietrza

Badamy skład chemiczny powietrza oraz ilość pyłów zawieszony PM1, PM2,5, PM10 bez konieczności wchodzenia na posesję

© Copyright 2022 Bielik-Drony - All Rights Reserved