bielik-drony

Pomiary jakości
powietrza dronem

Obecnie cały świat walczy ze smogiem. Ochrona środowiska jest niezmiernie ważna. W Bielik-Drony wykonujemy profesjonalne pomiary jakości powietrza dronem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zbadać smog, opad atmosferyczny oraz nielegalne wypalanie śmieci. Oceniamy skład dymu i to, jakie stanowi zagrożenie dla ekip ratunkowych jak straż pożarna, służby chemiczne czy sanepid. Nasze działania przyczyniają się do ochrony środowiska, bezpośrednio wspomagamy straż miejską, policję, inspektoraty ochrony środowiska.

CO OFERUJEMY​

BADANIE SKŁADU DYMU

Na życzenie klienta uzbrajamy system w dowolne dostępne czujniki chemiczne. 

Pomiary wykonujemy zarówno w dzień jak i w nocy. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego systemu na bieżąco otrzymujemy informacje z drona. Pozwala nam to na natychmiastową analizę składu dymu, co daje nam informację o spalanym odpadzie. Klient otrzymuje gotowy raport, w którym znajduje się dokładna lokalizacja komina, skład chemiczny, zidentyfikowane niebezpieczne odpady jak np. panele,tworzywa sztuczne, plastikowe opakowania PET, odpady chemiczne jak farby, ulotki, podkłady kolejowe, kolorowe czasopisma oraz wszelkiego rodzaju materiały niedozwolone. Raport zawiera również nagrania wideo w rozdzielczości FullHD, co stanowi dowód rzeczowy w potencjalnym wniosku sądowym.

zasięg usług

OBSŁUGIWANE OBSZARY

Działamy na terenie całej Polski oraz za granicą. Nasz zespół najczęściej pracuje na terenie woj. łódzkiego, mazowieckiego , małopolskiego, śląskiego. 

© Copyright 2020 Bielik-Drony - All Rights Reserved